Встановлюємо
Інтерактивні
Інновації
Інтерактивом стимулює WOW-м'яз на івентах, презентаціях, у магазинах та на вулиці.
Хто ми
Z Lab - це команда програмістів, електро-інженерів, конструкторів, та просто креативних технічних спеціалістів, здатних дати життя будь-якій ідеї технічної та інженерної конструкції на івенті, презентації, у магазині, та на вулиці.

Фото-зони, технічні BTL-стенди, інтерактивні арт-інсталяції, кінетичні рішення, AR/VR, та інші продуктикти, що викликають WOW-ефект, забезпечують сильний контакт, і прогресивне позиціонування брендів.


Як працюємо
В більшості випадків, Z Lab є партнером з агенствами, що забезпечують просування великих брендів.

Така взаємодія дозволяє фокусуватись на різних напрямках проєкту паралельно. Поки Z Lab працює над реалізацією технології, партнерства-агенства фокусуються на ефективній комунікації в медіа про місце,

Мета проєктів часто відрізняється, як от приваблення уваги на виставках, взаємодія з брендом, збір контактів, активація юзерів на публікації в соціальних медіа - залежно від потреб Вашого бізнесу.

І результат завжди незмінний - WOW.
Реклами багато. Хорошої менше. Унікальної в недостатку. Випраляємо це.
Сьогоднішні корситувачі продуктів та послуг все менше і менше уваги приділяють традиційним формам реклами. У нас загартувався імунітет до банерів, листівки і роздатки окрім неекологічності наводять хаос в наших кишеннях і домівках. Відеоекрани здатні привабити уваги лише якісним контентом.

Бренди майбутнього все частіше дивляться в сторону альтернативних методів приваблення уваги і споживачів.

Технології стають священним граалем інсталяцій, метою яких є приваблення уваги та унікального позиціонування. При цьому, в центрі таких технологій повинен знаходитись споживач, його відчуття, його асоціації, емоції, та враження.

Вражаючі технології... Такі безмежні та винахідливі. Деякі дозволяють людині керувати світлом та звуком, деякі завантажують нас у віртуальні світи, інші дозволяють керувати матеріальними об'єктами немов телекінезом.

Вражаючі технології... Те чим Z Lab підсилить будь-який бренд.
Чудеса відбуваються при балансі Вашого бренду та наших інженерних рішень.
Креативи