ПРО НАС
Компанія Z Lab функціонує на ринку з 2017 року. За цей час ми уже увірвались в топ провідних українських фірм, що створюють та установлюють інноваційні технології на івентах, виставках, у магазинах та на вулиці. До наших послуг звертаються провідні маркетинг-агенства України, і нашими інноваціями уже були представлені ключеві бренди українського ринку.

Цьогоріч Z Lab переслідує амбітну мету - представляти та просувати українську інженерну думку на міжнародних виставках і фестивалях. Чи будете Ви з нами?
Наші Сервіси
Креатив
Вислухаємо які враження та асоціації Ви хочете викликати у своїх відвідувачів. Поміркуємо якими ідеями та технологіями цього можна досягнути. Запропонуємо декілька варіантів, які відрізняються як технологічною базою, так і бюджетом.
Конструкції та Інженерія
У відповідності до обраного Вами варіанту, виконаємо всю фізично-технічну роботу: підбір матеріалів та складових, електрозварка, паяння, налаштування електроніки, сенсорів, конструкцій...
Software/Server
Щоб сотні елементів поєднались у візуальну, аудіальну, чи будь-яку іншу симфонію, нам потрібно задати їм логіку на програмному рівні. Також Вас може зацікавити можливість приймати контактні дані Ваших відвідувачів на сервер.
Team constructing Kinect Mirror Wall
Що нас вирізняє?
Ми створюємо передові технологічні інтерактиви для брендів національного рівня. Впевнено. Вчасно. Систематично.
Висока якість
Сумлінно підходимо як до технології, яка створює Wow-ефект, так і до вибору матеріалів, які надійні, легкі, красиві та приємні на дотик.
Повний спектр послуг
Закриваємо проєети від А до Я. Покажемо Вам найновіші технологічні ідеї, зробимо вибір матеріалів і технологій, змонтуємо всі конструкції.
Креативність
Без креативу сьогодні нікуди. Ми постійно моніторимо новинки і тренди, щоб запропонувати Вам найновіші і найефектніші рішення.
Професіоналізм
Технічні навики важливі, але для магічного ефекту недостатні. Ми культивуємо професіоналів, які вміють комунікувати, домовлятись, робити все в часно та згідно з потребами проєкту.
Окрім власної постійної команди, Z Lab тісно співпрацює з великою кількістю фрілансерів та експертів у різних індустріях. Іноді ми використовуємо уже готові рішення з вільним доступом, якщо ситуація не вимагає кастомного створення. В цьому блоці ми б хотіли подякувати всім, чиї роботи допомагали нам. Зокрема артистів, зображення котрих ми використали для свого сайту: Alexandre Debiève, Fotis Fotopoulos, Josh Hild, Christiann Koepke, timJ аж 2, Ricardo Gomez Angel, Mark Basarab, Tony Stoddard.